Energie nálepka Popis nálepka
header image
header image
header image
header image

Architektura

O projektu

Splňte si sen o dokonalém bydlení ve výjimečné lokalitě. Bydlete v komfortním, klidném a bezpečném domě, který se nachází nedaleko Prahy a na hranici křivoklátských lesů.

Rezidence Lány je projekt, který byl vytvořen pro lidi, kteří mají rádi bezpečí a své pohodlí. Je určen pro různé typy klientů a velmi se hodí například pro rodiny s dětmi. Areál, do kterého je vstup rezervován pouze rezidentům a jejich hostům vám zaručí vyšší bezpečnost. Ať už máte starost o váš majetek či o vaše děti, privátní bydlení vám přináší vyšší životní komfort.

Součástí každého domu je vytápěná garáž, 2 parkovací stání, minimálně 2 koupelny, 2 terasy a zahrada.

Standardy

Rezidence Lány nabízí svým klientům široký výběr v rámci standardních materiálů. V domech naleznete profesionálně provedenou řemeslnou práci s použitím velmi kvalitních materiálů.
Výběr v rámci standardních materiálů samozřejmě není nijak zpoplatněn a je součástí kupní ceny.

COMFORT

PROGRESS

LÁNY Development s.r.o.

Společnost navázala na desetiletou tradici architektonické kanceláře CORAN s.r.o. a ARCHITEC s.r.o.v čele s architektem Lumírem Mazalem. V minulých letech společnost pracovala na významných projektech např. Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží, přestavba technického zázemí Pražského hradu apod.

Společnost LÁNY Development s.r.o. se také věnuje návrhu moderních interiérů a jejich vestaveb do historických celků, včetně návrhu designového nábytku za použití moderních materiálů.

Projekty:

Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží, Praha 7

Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží Obchodně administrativní centrum na Bubenském nábřeží

Klinika plastické chirurgie Anti-Aging v Jinonicích

Klinika plastické chirurgie Anti-Aging v Jinonicích Klinika plastické chirurgie Anti-Aging v Jinonicích Klinika plastické chirurgie Anti-Aging v Jinonicích

Hotel Canzone , Bratislava

Hotel Canzone , Bratislava Hotel Canzone , Bratislava Hotel Canzone , Bratislava

Hotel Canzone II , Bratislava

Hotel Canzone II , Bratislava Hotel Canzone II , Bratislava Hotel Canzone II , Bratislava

Rodinná vila

Rodinná vila Rodinná vila Rodinná vila Rodinná vila

Golfový klub ve Vinohradském pavilonu, Praha 2

Přestavba technického zázemí Pražského hradu

Celek dvou set obytných domů, Květnice u Prahy